ВИШИВАНКА ЗНОВУ У МОДІ

ВИШИВАНКА ЗНОВУ У МОДІ

4 апреля 2011

 «Культурне відродження», маючи на меті цілком виправдано та гордо носити назву сучасного проекту, покликаного відродити культурні цінності українського народу, традиції та історичну свідомість нації, зробило свій перший значний крок на шляху майбутніх перемог. 

Щойно відкритий web порталmoya-sorochka.com віднині надає можливість швидко, цікаво, із задоволенням дізнатися що наразі пропонує вітчизняна мода у  галузі традиційної української вишивки. Вишиванки чоловічі та жіночі, дитячі сорочки, рушники та інші вироби з неодмінним оздобленням вишивкою гладдю, хрестиком, мережкою широко представлені та бездоганно подані тепер на одному, загально доступному ресурсі… Асортимент вражає своєю різноманітністю, а цінова політика дивує доступністю і адекватністю. Серед інших переваг слід зауважити вичерпну інформацію стосовно складу, рекомендацій щодо догляду та сертифікації продукції. 

Особливої уваги заслуговує колекція одягу, представлена в розділі під назвою casual. Адже настільки вдале поєднання повсякденного, такого звичного для нашого життя одягу як теніски та футболки з декоративними візерунками, символічними для кожного українця, робить мистецтво вишивки завжди молодим та затребуваним. 

Дякуючи сучасним технологіям розробки сайтів та креативному підходу до створення проекту, кожну роботу можна детально роздивитися, вибрати найбільш бажаний варіант, визначитися з таблицею розмірів та навіть отримати замовлений виріб не залишаючи комфортного домашнього крісла чи офісу. 


Новий ресурс, що зібрав найбільш повну колекцію українських сорочок-вишиванок від традиційних до сучасних моделей.

 
Написать комментарий
имя пользователя: